O Respect direct

Vitajte na stránke Respect direct s.r.o., novej spoločnosti, ktorá je členom skupiny Respect Group. Naša spoločnosť, založená za účelom priameho predaja finančných produktov retailovým klientom, je výsledkom spojenia renomovanej spoločnosti Respect Slovakia, ktorá je najväčšia maklérska spoločnosť na Slovensku v neživotnom poistení a Branislava Časnochu a Wolfganga Friedla, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti poistenia, rozvoja obchodu a zavádzania nových predajných procesov.

Naše poslanie je zjednodušiť prístup k finančným produktom a to prostredníctvom našich vlastných online nástrojov, vysoko kvalifikovaného tímu a profesionálneho Call centra, ktoré sa nachádza v krásnej budove Villa Astória v Piešťanoch. Zároveň sme hrdí na to, že naše Call centrum poskytuje ideálne pracovné podmienky a udržuje pozitívnu atmosféru pre našich zamestnancov.

Momentálne našim klientov ponúkame služby v oblasti komerčného poistenia ako sú poistenie domu a domácnosti, cestovné poistenie, poistenie motorových vozidiel a poistenie zodpovednosti. Naši zákazníci si môžu veľmi ľahko uzatvoriť poistenie online na našej webovej stránke alebo alebo sa poradiť u našich špecialistov na poistenie na našom callcentre.

V budúcnosti chceme rozšíriť portfólio predávaných produktov v rámci Respect direct aj o bankové produkty a dôchodkové poistenie v 2. a 3. pilieri, aby si u nás mohol klient vyriešiť všetko pod jednou strechou.

Cieľom spoločnosti je mať spokojného klienta, ktorý bude rád využívať naše služby, nakoľko mu zjednodušíme prístup k finančným produktom, ktoré potrebuje aby mal pokojnejší a jednoduchší život a mohol sa viac venovať svojim vlastným aktivitám.